Photographer: Jordan Millington Liquorice Models: Bali Bassi (One) & Angelo Cortina (One)
Photographer: Nadine Ijewere
Models: Sabey Dantsire (Wilhelmina), Shania Amar (Heroes), & Megan Rodrigues (State)
Photographer: Vanessa Granda
Photographer: Tom Neal
Models: Maartje Verhoef (Elite), Mili Pineiro (IMG), Gordon Winarick (Heroes), Idriss Marcus (Next), Pat Tracey (Elite), Elah Garcai (Industry)
Photographer: Tom Neal
Models: Kane Robert (Heroes), Kiran Kandola (Muse)
Models: Anderson Noel (VNY), Alana Greszata (Muse) & Alicia Herbeth (Elite)
Models: Idris Marcus (Next), Mariangela Bonanni (W360), Mili Pineiro (IMG), Gordon Winarick (Heroes), Elah Garcia (Industry)
Photographer: Colin Rentmeester
Models: George Alsford (Ford) & Cole Micek (Wilhelmina)
Models: Raphael Diogo (Heroes) & Fred Juneau (Supreme)
Photographer: Mikey DeTemple
Models: Jasmine Dwyer (Next), Elah Garcia (Industry), Idris Marcus (Next), Jislain Duval (Wilhelmina), Madison Moehlng (Muse)
Photographer: Sarah Blais
Models: Michelle Rodriguez (BiCoastal), Sam Vrielink (Wilhelmina) & Dani Witt (One)
Photographer: Jack O’Connor
Models: Quetzal Sanders (Q), Lais Oliviers (Elite), Elah Garcia (Industry), Idris Marcus (Marilyn), Pat Tracey (Elite)
Photographer: Leeor Wild
Models: Olamide Ogundele (Supreme), Danny McFadden (IMG) & Anais Nguyen (Ford)
Photographer: Mikey DeTemple
Models: Quetzal Sanders (Q), David Agbodji (Next), Jia Tong (Muse)
Photographer: Hugo Comte
Models: Jasmine Daniels (Ford)
Photographer: Jack O’Connor
Models: Lily Marie Liegau (Next), Jia Tong (Muse) & Quetzal Saunders (Q)
Photographer: Louisa Wells
Models: Fred Juneau (Supreme), Kiran Kandola (Muse)
Photographer: Diego Vourakis
Models: Aamito Lagum (Heroes), Danee Doty (2M), Adrianna Bach (IMG)
Photographer: Amy Troost
Models: Hadar Kel (Women 360), Arnelle Slot (Muse), Melonee Rembert (Wilhelmina), Zheng Zhang (IMG), Natalia Renken (Ford), Dominic Augustin (IMG)
Photographer: Amy Troost
Model: Dominic Augustin (IMG Models)
Creative: Gates Agency
Photographer: Julie Stahl
Models: Fatau Thiam (Q), Stella Trapsh (NYM), Gwendolyn James (Statts)
Photographer: Jack O’Connor
Models: Kirsten Coffey (IMG), Quetzal Saunders (Q) & Jia Tong (Muse)
Photographer: Jack O’Connor
Models: Kirsten Coffey (IMG), Quetzal Saunders (Q) & Jia Tong (Muse), Bojana Relic (Wilhelmina)
Photographer: Diego Vourakis
Creative: Gates Agency
Photographer: Hugo Comte
Creative: Gates Agency
Model: Juana Burga (Lions) & Lucas (NYM)
Photographer: Hugo Comte
Creative: Gates Agency
Model: Karina Dunbar (Muse)
Photographer: Hugo Comte
Creative: Gates Agency
Model: Lucas (NYM)
Photographer: Anne Geddes
Model: Tess Van Kommer (Karin Models)
Photographer: Jack O’Connor
Model: Ange-Marie Moutambou (Heroes), LaLa Olsson (Next) & Ronald Epps (Society)
Model: MODEL: Nyayop Toang (Muse)
Photographer: Diego Vourakis
Gates Creative Agency
Model: Yada Villaret (Industry)
MODELS: Taelor Thein (Elite), Vanessa Romo (JAG)
Photographer: Peter Ash Lee
Gates Creative Agency
Model: MODEL: Nikita Wiorek (Lions)
Photographer: Diego Vourakis
Gates Creative Agency
MODELS: Taelor Thein (Elite), Vanessa Romo (JAG), Anderson (JBA)
Photographer: Peter Ash Lee
Gates Creative Agency
Models: Arthur Kulkov (Next), LaLa Olsson (Next), G David Agbodiji (Next), Emm Arruda (Elite)
Model: Mili Pineiro (IMG)
Models: Arthur Kulkov (Next), LaLa Olsson (Next), Garrett Neff (IMG), Ashoka Pratt (Heroes), Ange Marie Moutambou (Heroes), David Agbodiji (Next), Emm Arruda (Elite)
Model: Cleirys Velasquez (One Management/ Two Management)
Photography: Jac O’Connor
Models: Ronald Epps (Society) Ange Marie (Heroes), Arthur K (Next), La La Olson (Ford) & Sam Gold (Wilhelmina)
Photography: Jac O’Connor
Models: Ronald Epps (Society) Ange Marie (Heroes), Arthur K (Next), La La Olson (Ford) & Sam Gold (Wilhelmina)
Photography: Jac O’Connor
Models: Ronald Epps (Society) Ange Marie (Heroes), Arthur K (Next), La La Olson (Ford) & Sam Gold (Wilhelmina)
Models: Kate Vitamin (Fusion), Caroline Silta (Supreme) Marisa Dos Santos (Next) & Umi Akiyoshi (Stetts)
Photography: Julie Stahl (Director) & Jendra Jarragin (DP)
Models: Imena de Barros (Q) Martina Karra (Soul), Caroline Silta (Supreme) & Kate Vitamin (Fusion)
Photography: Julie Stahl (Director) & Jendra Jarragin (DP)
Photographer: Jac O’Connor
Models: Briggs Rudder (Supreme), Farhiya Shire (NYM), Liam Little (Wihlemina) & Danny McFadden (IMG)
Photographer: Jac O’Connor
Models: Briggs Rudder (Supreme), Farhiya Shire (NYM), Liam Little (Wihlemina) & Danny McFadden (IMG)
Photographer: Sesse Lind
Model: Bibi Sharipova (Muse)
Photographer: Grey Zisser
Models: Gabriela Salvado (Elite) and David Miller (Q Models)
Photo: Coliena Rentmeester
Models: Camila Costa & Family (IMG), Amanda Booth, Mike and Micah (Two), Jennifer Atilemil (IMG)
Photo: Mei Tao & Coliena Rentmeester
Models: Luciana Curtis & Family (IMG), Shaun Michelson & Wylder (Wilhelmina), Alana & Amaya January (State), Hector Diaz (Next), Jade Turner (LA Models)
Photo: Mei Tao
Talent: Jimmy Fallon & Jia Tong (Muse)
Photo: Jac O’Connor
Models: Xavier Serrano (IMG), Ange-Marie (Heroes) & Briggs Rudder (Supreme)
Photo: Ackime Snow
Models: Bojana R (Wilhelmina) & Bleda (Click)
Models: Kimberly Herrand (State) & Anastasia Sushchenko (IMG)
Model: Rossy Herrera (Industry)
Model: Katy Ching
Model: Liza Kei (Wilhelmina)
Model: Anastasia Saf (Wilhelmina)
Model: Kayle Anderson (Silent)
Model: Anelia Moor (Wilhelmina)
Models: Kati Garceau (Wilhelmina), Elizabeth Lo Priore (State) & Elayne Lorelin (New Icon)
Model: Lim Hoo Seok (NYM)
Photographer: Arian Camilleri
Model: Ange-Marie (Heroes)
Photographer: Arian Camilleri
Models: Ange-Marie (Heroes), Charles Oduro (NYM) & Jia Tong (Muse)
Models: Ange-Marie (Heroes), Charles Oduro (NYM) & Jia Tong (Muse)
Models: Ange-Marie (Heroes), Charles Oduro (NYM) & Jia Tong (Muse), Kane Roberts (Soul)